GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: turtulspk@gmail.com
Aktualności


Ogólnopolski konkurs „Poznajemy parki krajobrazowe Polski” 2011/2012 rozpoczęty!

I etap XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy parki krajobrazowe Polski” odbył się 15 listopada 2011 r. Do udziału w konkursie zgłosiły się 4 szkoły:  Gimnazjum przy Zespole Szkół w Jeleniewie, Publiczne Gimnazjum im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Wiżajnach, Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Przerośli oraz Gimnazjum Publiczne w Rutce-Tartak.

Więcej…
 
W „PODRÓŻ MARZEŃ” do Suwalskiego Parku Krajobrazowego

W ramach promocji powstającego portalu turystycznego Bajeczne Krainy, prezentującego walory Pojezierza Suwalskiego, Ziemi Sejneńskiej, Puszczy Knyszyńskiej i Doliny Biebrzy, Suwalski Park Krajobrazowy w dniach 4 – 6 listopada 2011 r. uczestniczył w krajowych targach turystycznych „PODRÓŻ MARZEŃ” w Kielcach.

Więcej…
 
Zaproszenie na zajęcia "Bogactwo, znaczenie i ochrona rodzimej flory Suwalskiego Parku Krajobrazowego"

Suwalski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza uczniów klas V lub VI szkoły podstawowej oraz młodzież gimnazjalną do wzięcia udziału w zajęciach „Bogactwo, znaczenie i ochrona rodzimej flory Suwalskiego Parku Krajobrazowego”.

Więcej…
 
RAJD PIESZY pn. „Śladami dziedzictwa kulturowego”

W sobotę, 15 października br.  na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego odbył się RAJD PIESZY pn. „Śladami dziedzictwa kulturowego”. Rajd był adresowany do dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Parku i jego otuliny. Na starcie pojawiły się 22 osoby, reprezentujące gminę Jeleniewo.

Więcej…
 
Konkurs na najciekawszy STRÓJ EKOLOGICZNY

23 września 2011 r. podczas spotkania podsumowującego akcję „Sprzątanie Świata - Polska 2011” nastąpiło rozstrzygnięcie wcześniej ogłoszonego międzyszkolnego konkursu na najciekawszy STRÓJ EKOLOGICZNY. Do konkursu przystąpiło 36 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Suwalskiego Parku Krajobrazowego i okolicy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia7172737475następnaostatnia»

Strona 71 z 75