GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: turtulspk@gmail.com
Aktualności


Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego

Z radością podajemy wyniki konkursu na projekt ekologicznej kartki świątecznej o tematyce Bożonarodzeniowej i Noworocznej. Do konkursu przystąpiło 86 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Suwalskiego Parku Krajobrazowego i okolicy.

Więcej…
 
Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

W dniu 5 grudnia 2011 r. Suwalski Park Krajobrazowy uczestniczył w uroczystych obchodach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, zorganizowanych przez Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Urzędzie Miasta w Suwałkach.

Więcej…
 
Zaprojektuj kartkę świąteczną i wygraj nagrodę

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Z tej okazji Suwalski Park Krajobrazowy zaprasza wszystkie dzieci z klas „0”-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie na wykonanie kartki okolicznościowej. Więcej informacji o konkursie znajdziesz w zakładce: Edukacja przyrodnicza – konkursy.

 
Z Suwalszczyzny do Wisztyńca

18 listopada 2011 r. Suwalski Park Krajobrazowy uczestniczył w międzynarodowym seminarium pt. "Udostępnianie turystyczne obszarów chronionych pogranicza polsko-litewsko-rosyjskiego przy trójstyku granic Wisztyniec”, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Suwałkach.

Więcej…
 
Wizyta pracowników Parku w Przedszkolu nr 1 w Suwałkach

16 listopada 2011 r. pracownicy Suwalskiego Parku Krajobrazowego (Paulina Brezgieł, Sylwia Karbowska) oraz wolontariusz z Włoch – Marczello Aldera gościli w Przedszkolu nr 1 w Suwałkach.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia717273747576następnaostatnia»

Strona 71 z 76