GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
BAJECZNE spotkanie w Suwalskim Parku Krajobrazowym
czwartek, 08 marca 2012 00:00

W środę, 7 marca 2012 r. w siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Turtulu, obyło się spotkanie poświęcone prezentacji nowopowstającego portalu internetowego www.bajecznekrainy.pl. Portal ten umożliwia bezpłatną promocję lokalnych atrakcji turystycznych oraz produktów i usług turystycznych świadczonych przez podmioty zlokalizowane na Pojezierzu Suwalskim, Ziemi Sejneńskiej, w Dolinie Biebrzy i w Puszczy Knyszyńskiej.

Spotkanie adresowane było do osób świadczących usługi agroturystyczne, noclegowe, żywieniowe, z zakresu turystyki aktywnej oraz do przedstawicieli lokalnych samorządów z terenu Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Oprócz przedstawienia sposobu logowania się na portal, dodawania własnej oferty – szkolenie zostało wzbogacone o prezentację wyników badań nad markami turystycznymi „Suwalszczyzna i 4 krainy” oraz o prezentację projektu „Polska Cyfrowa Równych Szans”, który ma na celu wspieranie działań podnoszących kompetencje cyfrowe dorosłych Polaków z pokolenia 50+ w ich lokalnych środowiskach. Projekt ten realizowany jest we współpracy Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenia „Miasta w Internecie”.

Spotkanie w Suwalskim Parku Krajobrazowym zostało poprowadzone przez Annę Tyrałę i Jakuba Pyłkowskiego ze Stowarzyszenia „Miasta w Internecie” w ramach projektu L@KTUR – Lokalne Partnerstwo dla Rozwoju Produktów Turystycznych Województwa Podlaskiego.