GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
VII Podlaskie Targi Turystyczne
czwartek, 22 marca 2012 13:45

W niedzielę, 18 marca w Białymstoku zakończyły się trzydniowe targi turystyczne, w których udział wziął Suwalski Park Krajobrazowy. Tegoroczne VII Podlaskie Targi Turystyczne odbyły się pod hasłem turystyki przyrodniczej, która staje się znaczącym kierunkiem wśród odwiedzających Podlasie.

 

Każdy niezdecydowany, kto wahał się odnośnie swoich urlopowych planów mógł udać do Hali Sportowej Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej i zapoznać się z przygotowanymi przez wystawców z Polski, Litwy i Grodzieńszczyzny ofertami turystycznymi.

Podlaskie parki krajobrazowe zachęcały do odwiedzenia atrakcji turystycznych położonych w ich granicach i do wypoczynku w kwaterach agroturystycznych.

Bogatą ofertę na targi przygotowali lokalni twórcy ludowi oraz producenci regionalnej żywności, którzy wabili do swoich stoisk smakowitymi ciastami, serami, wędlinami, czy nalewkami.

W ramach Forum Turystyki Przyrodniczej odwiedzający mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach o tematyce ekologiczno-przyrodniczej oraz poznać najpiękniejsze zakątki województwa podlaskiego zaprezentowane na wystawie fotograficznej.

Organizatorem targów była Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna w Białymstoku.