GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
Ekoturystyka we Wschodniej Polsce
piątek, 23 marca 2012 13:12

Instytut Spraw Obywatelskich ma przyjemność poinformować Państwa o realizacji projektu pod hasłem Polska Naturalnie. Naturalnie, że Wschód. Projekt ma  na celu szeroko pojętą promocję ekoturystyki na terenach wschodniej Polski.

W ramach przedsięwzięcia Instytut Spraw Obywatelskich pragnie zaprosić do udziału w konferencji i szkoleniach, które odbędą się w województwie podlaskim w ostatni weekend maja. Szkolenia będą zorientowane na rozwijanie kompetencji w zakresie prowadzenia działalności ekoturystycznej.

Ostatecznym efektem projektu będzie platforma gromadząca i promująca wszelkie ekoturystyczne inicjatywy – od gospodarstw agroturystycznych po usługi rękodzielnicze. Spośród zgłoszonych przez Państwa inicjatyw – w toku ogłoszonego konkursu – wyłoniona zostanie najbardziej atrakcyjna i kusząca oferta.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową projektu: www.polskanaturalnie.pl

Strona uzyska swój docelowy kształt pod koniec marca, choć już teraz można na niej śledzić aktualności dotyczące projektu. Osoby zainteresowane umieszczeniem swojego produktu, usługi bądź pomysłu z zakresu branży ekoturystycznej będą mogły wypełnić formularz, który pojawi się na stronie pod koniec marca.

W sprawie udziału w szkoleniach można kontaktować się także mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.