GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
Moja Kartka Świąteczna
środa, 08 listopada 2017 12:52

Suwalski Park Krajobrazowy zaprasza uczniów klas "0"-III szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „MOJA KARTKA ŚWIĄTECZNA”.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci uczące się i mieszkające na terenie czterech gmin: Wiżajny, Jeleniewo, Przerośl i Rutka-Tartak.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie ekologicznej kartki okolicznościowej z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Kartkę można wykonać przy użyciu dowolnych technik np. rysunek, malarstwo, grafika oraz technika mieszana. Maksymalny format A5, składana na pół, kształt dowolny. Jeden uczestnik może wykonać i zgłosić do konkursu jedną pracę. Ocenie podlegać będzie: samodzielność wykonania, pomysłowość, oryginalność, technika i estetyka wykonania.

Prace wraz z wypełnioną kartą informacyjną należy dostarczyć do 4 grudnia 2017 r. do siedziby Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Turtulu.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz przesłane do szkół uczestniczących w konkursie do 15 grudnia br. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Park.

Szczegóły w regulaminie w zakładce KONKURSY.