GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
Gra terenowa "Fascynujący świat przyrody i kultury SPK"
wtorek, 17 lipca 2018 08:05

Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy"

zapraszają 28 lipca 2018 r. na

rodzinną grę terenową, która zakłada dwa warianty tras: krótszy (7 km) polecany szczególnie rodzinom z małymi dziećmi lub wózkami oraz dłuższy (10 km) o większym stopniu trudności. 
Jest to propozycja skierowana do wszystkich chętnych osób, które utworzą drużyny i zgłoszą się do udziału w grze za pomocą karty zgłoszeniowej. Gra polegać będzie na wykonywaniu przez drużyny różnorakich przyrodniczych zadań przy wyznaczonych 6-7 przystankach, ustawionych na wyznaczonych trasach, które należy pokonać w jak najkrótszym czasie.  Za poprawne wykonanie zadania na danym stanowisku drużyna otrzymuje drobny upominek. Dodatkowo, za poprawne wykonanie zadania od ogólnego czasu przejścia trasy odejmowane będą minuty za każdą poprawnie rozwiązaną zagadkę/zadanie.
Zespoły biorące udział w grze mogą tworzyć całe rodziny lub grupy znajomych, przy czym jedna drużyna może liczyć maksymalnie 5 uczestników.
Pierwsze trzy drużyny które pokonają swój wariant trasy najszybciej i poprawnie wykonają największą liczbę zadań zostaną nagrodzone przy wspólnym ognisku, kończącym imprezę, które odbędzie się na campingu nad jeziorem Czarnym. Organizatorzy zapewniają poczęstunek przy ognisku.

Start gry terenowej na parkingu w Smolnikach obok sklepu "ABC" oraz baru "Jaćwing"  o godzinie 10.00.


Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Regulamin gry TUTAJ


Zapisy przyjmowane są mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 27 lipca 2018 r.Zadanie dofinansowane jest przez Województwo Podlaskie.