GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
Gra terenowa - Fascynujący świat przyrody i kultury SPK
środa, 17 lipca 2019 06:19

Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy"

zapraszają 27 lipca 2019 r. na

rodzinną grę terenową, która zakłada dwa warianty tras: krótszy (4 km) polecany szczególnie rodzinom z małymi dziećmi lub wózkami oraz dłuższy (10 km) o większym stopniu trudności. 
Jest to propozycja skierowana do wszystkich chętnych osób, które utworzą drużyny i zgłoszą się do udziału w grze za pomocą karty zgłoszeniowej. Gra polega na pokonaniu wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie oraz wykonaniu jak największej liczby różnorakich zadań przyrodniczych, czekających na uczestników przy kilku wyznaczonych przystankach. Za poprawne wykonanie zadania odejmowane będą minuty od ogólnego czasu przejścia trasy. Dodatkowo na stanowiskach z zadaniami każda drużyna otrzyma drobny upominek:)
Drużynę mogą tworzyć całe rodziny lub grupy znajomych, przy czym jedna drużyna musi mieć minimum jedną osobę pełnoletnią i może liczyć maksymalnie 5 uczestników.
Pierwsze trzy drużyny które pokonają swój wariant trasy najszybciej i poprawnie wykonają największą liczbę zadań zostaną nagrodzone przy wspólnym ognisku, kończącym imprezę, które odbędzie się w Starej Hańczy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom poczęstunek przy ognisku.
Karty zgłoszenia należy przysłać mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 26 lipca 2019 r
Rejestracja zgłoszonych drużyn w dniu zabawy od 9.30 przy MOR w Starej Hańczy przy północnym brzegu jeziora Hańcza (w nawigację GPS należy wpisać "plaża Stara Hańcza").Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Regulamin gry TUTAJZadanie dofinansowane jest przez Województwo Podlaskie.