GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
Gra terenowa "Fascynujący świat przyrody i kultury SPK"
poniedziałek, 13 lipca 2020 10:45

‼️ UWAGA ‼️


Zakończyliśmy zapisy na grę terenową

 

- osiągnęliśmy maksymalną liczbę

 

uczestników!

Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy"

zapraszają 25 lipca 2020 r. na

rodzinną grę terenową, która zakłada dwa warianty tras: krótszy (6,5 km) polecany szczególnie rodzinom z małymi dziećmi (trasa przekracza niewielki i płytki bród z wodą do kostek, nie ma możliwości ominięcia brodu) oraz dłuższy (10 km) o większym stopniu trudności. 
Jest to propozycja skierowana do rodzin, które zgłoszą się do udziału w grze za pomocą karty zgłoszeniowej do 24 lipca 2020 r. Gra polega na pokonaniu wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie oraz wykonaniu jak największej liczby różnorakich zadań przyrodniczych, czekających na uczestników przy kilku wyznaczonych przystankach. Odpowiedzi do zadań wpisywane będą do karty odpowiedzi, którą na mecie przekazuje się do sprawdzenia. Za poprawne wykonanie zadania minuty jako punkty (1 min = 1 pkt) odejmowane będą od ogólnego czasu przejścia trasy.
Drużyny, które nie stanowią osób wspólnie zamieszkujących, przez całą grę muszą mieć zasłonięte usta i nos, przy czym jedna drużyna musi mieć minimum jedną osobę pełnoletnią i może liczyć maksymalnie 5 uczestników.
Najlepszych osiem drużyn, które pokonają swój wariant trasy najszybciej i poprawnie wykonają największą liczbę zadań zostaną nagrodzone przy wspólnym poczęstunku, kończącym imprezę, który odbędzie się w parku linowym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom poczęstunek po zakończonej zabawie.
Karty zgłoszenia należy przysłać mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 24 lipca 2020 r
Nie ma możliwości zgłoszenia drużyn w dniu zabawy.Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Regulamin gry TUTAJZadanie dofinansowane jest przez Województwo Podlaskie.