GALERIA

KONTAKT

Suwalski Park Krajobrazowy

Malesowizna 24
16-404 Jeleniewo

tel./87/ 569 18 01
fax /87/ 569 76 36

e-mail: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl
Aktualności


Wiżajny najlepsze w regionie!

22 marca bieżącego roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jeleniewie odbył się finał wojewódzki XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Przystąpiły do niego trzy czteroosobowe drużyny reprezentujące poszczególne parki krajobrazowe Podlasia: Suwalski Park Krajobrazowy (SPK) reprezentowała drużyna z Publicznego Gimnazjum im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Wiżajnach, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej (PKPK) – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce i Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi (ŁPKDN) – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy. Drużyny te zostały wyłonione w wyniku przeprowadzenia wcześniejszych eliminacji spośród 123 uczniów z 12 szkół województwa podlaskiego.

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko sp. ds. ochrony przyrody

O G Ł O S Z E N I E

Dyrektora Suwalskiego Parku Krajobrazowego

z dnia 04 marca 2019 r.

Więcej…
 
Zwycięstwo Przerośli w IX Zimowym Biegu o Puchar Dyrektora SPK

8 lutego 2019 r. na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego odbył się IX Zimowy Bieg o Puchar Dyrektora SPK pod patronatem Starosty Suwalskiego. Po wielu latach, wyjątkowo śnieżna zima pozwoliła na przeprowadzenie imprezy w formie rajdu narciarskiego. Dla niektórych uczestników była to okazja, aby pierwszy raz zetknąć się z narciarstwem biegowym.

Więcej…
 
IX Zimowy Bieg o Puchar Dyrektora SPK

Suwalski Park Krajobrazowy we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Suwalskiego Parku Krajobrazowego „Kraina Hańczy” serdecznie zaprasza gimnazjalistów ze szkół w Jeleniewie, Wiżajnach, Rutce-Tartak i Przerośli do udziału w IX Zimowym Biegu o Puchar Dyrektora Suwalskiego Parku Krajobrazowego pod patronatem Starosty Suwalskiego.

Impreza odbędzie się w 8 lutego 2019 r.

Więcej…
 
Wiżajny niepokonane!

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy zwycięzców etapu parkowego XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". W siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Turtulu spotkali się uczniowie z dwóch szkół z Wiżajny i Pawłówki.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 82